שירותי ניקיון למפעלים

אחזקה של מפעל היא לא פשוטה. מפעלים מתפרסים על פני שטח גדול הכולל מספר רב של משרדים, מעבדות, שטחי ייצור, מחסנים ועוד מגוון רחב של מקומות נוספים אשר בכולם נדרש לשמור על הניקיון בהתאם לתקנים המתאימים, ומעבר לתקנים – גם עבור נוחות העובדים והיכולת שלהם לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

אם בעבר מפעלים היו מעסיקים עובדים כלליים לניקיון ואחזקה בהעסקה ישירה, היום יותר ויותר מפעלים מבינים כי עבודה עם חברות כוח אדם במיקור חוץ מעניקה להם אפשרות לשמור על ניקיון המפעל בצורה הטובה ביותר ולהעניק להם יתרונות חשובים וחיוניים להפעלה תקינה של המפעל.

 

תמיכה צמודה בעבודה במפעל

מפעל מייצר כמות גדולה מאוד של לכלוך, ובמיוחד בתחומים רגישים כמו מזון ותחומי תעשיה בהם נדרשת רמת ניקיון גבוהה מאוד, עובדי הניקיון צריכים להיות צמודים לעבודת הייצור. ישנם מפעלים בהם הניקיון מבוצע לאורך כל היום וישנם כאלו בהם הוא מבוצע בשעות הלילה. הכל בהתאמה לדרישות ולצרכים של המפעל.

לכן, אנו מספקים התאמה אישית לכל מפעל ומספקים לכם תמיכה צמודה כך שכל צרכי הניקיון של המפעל שלכם יטופלו על הצד הטוב ביותר.

 

שמירה על הבטיחות

עבודות ניקיון במפעלים הן מורכבות והן צריכות להתבצע תוך שמירה מלאה על הוראות הבטיחות. לכן, עובדי הניקיון אותם נספק לכם הינם עובדי ניקיון מנוסים בתחום אשר עברו הכשרות מקיפות, הדרכה מקצועית ומצויידים בכל הכלים והציוד הנדרש על מנת לבצע את עבודת הניקיון בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

 

אמינות מלאה

אנו חברת הניקיון המובילה בישראל, ולא סתם. אנו יודעים עד כמה זה יכול להיות מפחיד להכניס אל המפעל שלכם עובדים חיצוניים, ולכן חרטנו על דגלנו את נושא האמינות ואנו עושים הכל על מנת להבטיח את הביטחון שלכם ולאפשר לכם להיות בטוחים כי עובדי הניקיון אשר ייכנסו אל המפעל שלכם יבצעו בדיוק את מה שהם נועדו לעשות – ניקיון יסודי ואיכותי של המפעל. מבלי להיכנס לאזורים לא מורשים, לבדוק מידע או לחשוף מידע סודי.