שירותי כוח אדם

חברות כוח אדם הן חברות חיוניות בשוק העבודה של ימנו. אנו מספקים לכם כוח אדם למגוון רחב של משימות בהן לא כדאי לכם לבצע העסקות ישירות, חוסכים לכם יחסי עובד מעביד ובירוקרטיה רבה ומאפשרים לכם לנהל את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר והמשתלמת ביותר.

איך זה עובד? למה כדאי לכם לעבוד עם חברה מקצועית המעניקה שירותי כוח אדם ומה היתרונות של חברה כזו? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

מהם שירותי כוח אדם?

שירותי כוח אדם הינם שירותים בהם אנו מספקים לכם עובדים לטווח קצר או ארוך, אשר יעבדו בחברה שלכם אך לא בהעסקה ישירה שלכם, אלא אנחנו המעסיקים שלהם. אלו יכולים להיות עובדים זמניים או קבועים, אך בתחומים בהם עדיף לכם לא לבצע העסקה ישירה.

לדוגמא, כוח אדם לניקיון. כאשר אתם בוחרים בנו אתם מקבלים עובדי ניקיון מקצועיים ומסורים אשר יבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר, בפיקוח שלנו, תוך קבלת הציוד הנדרש מאיתנו, הדרכות וכל דבר נוסף כך שאתם לא צריכים להתעסק עם זה בכלל ולקבל את השירות המקצועי והטוב ביותר.

למה העסקה ישירה לא כדאית?

העסקה ישירה מחייבת אתכם ביחסי עובד – מעביד ובמחוייבות רבה כלפי העובד בהתאם לחוקי התעסוקה במדינת ישראל. יש לא מעט חברות אשר מבינות היום כי התחייבות להעסקה ישירה של עובדים רבים יכולה להציב אותם במצבים בעייתיים מאוד, ויתרה מזאת – בהעסקה ישירה אתם מחוייבים להדרכות, פיקוח וכדומה והכל על חשבונכם, מה שאנחנו נחסוך מכם וכך תוכלו לקבל שירות יעיל ונוח יותר באופן מובהק.

למי זה מתאים?

שירותי כוח אדם יכולים להתאים למגוון רחב מאוד של חברות ולמגוון רחב מאוד של צרכים. אתם יכולים להזמין שירותי חדרניות, כוח אדם למפעלים או מגוון רחב של שירותים אחרים נוספים וכך להיות בטוחים כי העבודות להן אתם זקוקים יבוצעו על הצד הטוב ביותר, בפיקוח מקצועי חיצוני ובאמצעות הסכם מוסדר ונכון עבור כל הצדדים.

אז למה אתם מחכים? אם אתם זקוקים לשירותי כוח אדם פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!