עובדים מקצועיים

גיוס עובדים מקצועיים במיקור חוץ מתאים למגוון רחב של תעשיות בהן חסר כוח אדם מקצועי או במקרים בהם העלויות של העסקה ישירה של העובד כולל עלויות גבוהות מאוד, ולצערנו בישראל יש לא מעט תחומים כאלו.

במיוחד בעסקים בהם יש תחלופה גבוהה של עובדים, כמו בתי מלון, מסעדות וכדומה, מעסיקים מבינים כי עדיף להם לפנות אל חברה מקצועית אשר תספק להם עובדים מקצועיים על פי הצורך ותעסיק אותם בעצמה.

 

מה היתרונות של פניה אלינו?

בפניה אלינו לצורך קבלת עובדים מקצועיים אתם מרוויחים כמה יתרונות חשובים:

  1. חיסכון בעלויות – אתם לא צריכים לשאת בעלויות ההעסקה של העובדים או להעניק הטבות שונות לעובדים. בנוסף, ישנם מקרים בהם קבלת העובדים מבוצעת באמצעות הוצאת חשבוניות מס כך שבנוסף לחיסכון בעלויות ההעבקה אתם מרוויחים הוצאה מוכרת למס אשר תאפשר לכם לחסוך אפילו יותר.
  2. חיסכון במשאבים – קבלת עובדים מקצועיים מחברה חיצונית מעניק לכם גם חיסכון במשאבים בתוך החברה. גיוס עובדים בהעסקה ישירה דורש לא מעט משאבים, בין אם זהו כוח אדם למיון קורות חיים, מבדקים וראיונות ובין אם משאב יקר אפילו יותר – זמן, מה שנחסך לכם בעבודה איתנו.
  3. חיסכון בהכשרות – אתם מקבלים עובדים שכבר עברו את ההכשרות הדרושות ומתאימים לתפקיד גם מבחינת הניסיון שלהם בתחום כך שגם כאן נגרם לכם חסכון לא מועט.
  4. פתרון לטווח קצר – אם אתם זקוקים לעובדים לתקופות קצרות, כמו בתי מלון בחופשת הקיץ וכדומה, קבלת עובדים במיקור חוץ היא הפתרון הטוב ביותר כך שלא תצטרכו להתחייב ליחסי עובד מעביד או לשאת בעלויות נלוות מיותרות.

 

האם זה משתלם לעובדים?

היום יש לא מעט עובדים אשר מתמחים בתעשיות בהן התחלופה גבוהה, ולכן עבודה דרך חברת מיקור חוץ מעניקה להם ביטחון תעסוקתי גבוה יותר. הם יודעים כי גם כאשר אתם כבר לא תהיו זקוקים להם, הם יוכלו לקבל עבודה במקום אחר, ולכן לא מדובר בעובדים זמינים ממורמרים אשר יודעים כי בכל מקרה ההעסקה שלהם תסתיים בקרוב אלא עובדים שיעשו הכל לשביעות רצונו של המעסיק.