שירותי ניקיון

צריכים להזמין שירותי ניקיון מקצועיים? יש לכם שאלות בנושא? קראו את המאמר הבא בו תמצאו כמה מהשאלות הנפוצות ביותר שאנו שומעים, ואם עדיין חסר לכם מידע, אנו תמיד עומדים לרשותכם ונשמח לענות לכל שאלה בטלפון.

איך מנקים משרדים בלי להפריע לעבודה השוטפת?

אנו מתאימים את שירותי הניקיון לעבודה במשרד, וכל עסק מקבל את תכנית הניקיון המותאמת עבורו בהתאמה לשעות השקטות יותר במשרדים ולזמנים הנוחים לו כמו ניקיון משרדים בערב או בלילה. עובדי הניקיון שלנו כבר מנוסים מאוד בעבודות מהסוג הזה ויודעים כיצד לבצע את עבודת הניקיון מבלי להפריע לאי מי מהעובדים במקום ולהשלים את העבודה כמה שיותר מהר מבלי להתפשר על איכות הניקיון.

האם שימוש בעובדי ניקיון קבועים מחייב ביחסי עובד – מעביד?

לחלוטין לא. עובדי הניקיון אשר יבצעו את העבודות במשרדים, בבתים או בעסקים שלכם מועסקים על ידינו וכל נושא ההעסקה שלהם, התשלומים ושאר הנושאים מטופלים על ידינו באופן מלא כך שאתם יכולים לעשות שימוש בשירותים שלהם בראש שקט וללא דאגות.

למה כדאי לעבוד עם חברה חיצונית?

חברת ניקיון מקצועית חיצונית מעניקה לכם כמה יתרונות חשובים:

  1. עובדי ניקיון מומחים אשר עוברים הדרכות והכשרות באופן קבוע ויכולים לבצע את העבודה לה אתם זקוקים על הצד הטוב ביותר.
  2. אתם פטורים מיחסי עובד – מעביד כך שאין לכם התחייבות חוזית מול עובדי הניקיון עצמם.
  3. החברה מספקת ציוד מקצועי יקר ערך אשר מאפשר לעובדי הניקיון לבצע את העבודה בצורה הרבה יותר טובה ויסודית ורכישה שלו באופן פרטי אינה משתלמת, כמו מכונות פוליש וכדומה.
  4. אנו מציעים לכם מחירים הוגנים ומשתלמים, במיוחד לעבודה לטווח ארוך, כך שזה משתלם יותר מאשר העסקה של עובדי ניקיון קבועים בהעסקה ישירה.
  5. אנו מבצעים עבודות ניקיון מורכבות כמו ניקוי מרצפות באמצעות פוליש ועוד.

איך אפשר להיות בטוחים באמינות של עובדי הניקיון?

אנו יודעים כי להכניס אדם זר לבית או למשרד שלכם זה עניין רגיש, אך כלל עובדי הניקיון אותם אנו מעסיקים הינם אנשים אמינים אשר עוברים בדיקות קבועות, הכשרות והדרכות ויכולים לבצע את העבודה לשמה באו בלבד כך שלא יהיה לכם כלל ממה לחשוש.