אודות

אודותינו:

חברת יהלום מספקת מגוון רחב של שירותים, החל משירותי ניקיון, דרך שירותי ואחזקה וכלה באספקת כוח אדם מקצועי לביצוע עבודות שונות ברמה גבוהה. אנו מציעים סטנדרט גבוה ויחסי עבודה מעולים וכמובן, פועלים באישור משרד העבודה ומשרד התמ"ת.

למען שביעות רצונם הגבוהה של לקוחותינו, אנו דואגים לספק עובדים מיומנים, איכותיים ומהימנים. האדיבות, המסירות, ההשקעה באים לידי ביטוי בעובדה הבאה: לקוחותינו מרבים להמליץ עלינו ואנו דוגמא חיה לשיטת "חבר מביא חבר". כך אנו גדלים ויכולים להמשיך ולהעניק שירות מקצועי, ניקיון ברמה גבוהה ואיכות ביצוע לרווחת כל לקוחותינו.

מה חברת יהלום מעמידה לרשותכם?

  • הניסיון לרשותכם – אנו מעמידים לרשותכם, הלקוחות, את הניסיון הרב שצברנו, בפרט בתחומי הניקיון, האחזקה וכוח האדם למשימות שונות.
  • ההשקעה לרשותכם – אנו משקיעים את מרב המשאבים, על מנת שאתם, הלקוחות, תהיו מרוצים.
  • הזמינות לרשותכם – אנו מקפידים להיות תמיד זמינים עבורכם, הלקוחות. מגיעים בזמן, ומבצעים כל משימה, בהתאם לסוג העבודה שהוזמן.
  • האחריות והביטוח לרשותכם – אנו דואגים לכך כי לצד העובדים המסורים והזמינים, תקבלו ראש שקט גם בזכות האחריות והביטוח. על העבודה אנו מספקים אחריות מלאה כולל ביטוחים רלוונטיים.
  • מגיעים אליכם ועומדים לרשותכם – אנו מציעים את השירותים השונים בכל אזור המרכז.
  • חבילת שירותים משלימה ומגוונת – תחת קורת גג אחת אנו מעניקים מגוון שירותים כך שלמעשה אתם מקבלים מאיתנו מעטפת שלמה של חברת ניקיון, למגוון צרכים מגוונים.

מגוון שירותים במקום אחד:

חברת יהלום שירותי ניקיון, אחזקה וכח אדם מתמחה במגוון תחומים. כל לקוח יכול למצוא את הפתרונות המתאימים לצרכיו, בכל זמן ובכל מקום. בין היתר, אנו יכולים לשלוח אנשי ניקיון מקצועיים לשירות חד פעמי ומזדמן, למשל לפני כניסה לדירה או במעבר בית. ניתן להזמין שירות של עוזרות בית, אשר נותנות פתרון מושלם ללקוחות פרטיים ועסקיים, גם באופן שוטף ומתמשך. חברת יהלום מתמחה בניהול והחזקת מבנים, לרבות נכסים פרטיים ועסקיים, מכל הסוגים. אנו מנוסים באחזקת מגדלי מגורים, בנייני משרדים וכן מפעלים ומוסדות אחרים.

מעטפת השירותים שלנו כוללת גם פתרון מקיף עבור וועדי בתים, בכל באזור גוש דן. אם אתם צריכים מענה כוועד בית, אנו חוסכים עבורכם זמן יקר וטרחה ומבצעים את האחזקה ביעילות ללא פשרות. אינכם צריכים לבזבז את זמנכם היקר, אנו מטפלים עבורכם במשימות של ועד הבית.